23 Nisan 2018 Pazartesi

Blogumdaki Tüm Yenilikler

 Blogumu uzun bir aradan sonra büyük bir güncellemeye tabii tuttum ve a'dan z'ye her noktasını yenilemeye, her noktasını modern bir hale getirmeye çalıştım. Şimdi kısa kısa yeniliklere bakalım.
Tema Değişimi:

En büyük değişiklik temanın (şablonun) değişmesi oldu. Blogumda daha önce de kısa bir dönem kullandığım temama geri döndüm. Temayı siteme uygun hale gelip, renkleri özelleştirip kullanıma aldım.  Çok daha renkli ve okuyucular açısından kullanımı çok kolay olan bir temaya geçiş yaptım. :)İletişim Sayfası Değişiklikleri:

Eski iletişim sayfamda ki forum çoğu cihazda düzgün görünmüyor veya sorun çıkarıyordu. Bu nedenle daha fazla onu düzenlemeye çalışmak yerine tamamen kaldırıp yepyeni bir forum ile yoluma devam etme kararı aldım. Çok daha prestijli duran, gereksiz bilgiler istemeyen sade bir iletişim sayfasına geçiş yaptım.  Artık benimle iletişime geçmeniz çok daha kolay olacak.  Yeni iletişim sayfama buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkımda Sayfamı Yeniledim:

Hakkımda sayfam cümle üstüne cümle yazılmış, pek de dikkat edilmeden hazırlanmış bir sayfaydı. Oraya daha çok bilgi ekledim ve daha modern bir görünüme kavuşturdum. Artık hakkımda ulaşmak istediğiniz bilgiye daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Yeni hakkımda sayfam tam buradaUfak Tefek Diğer Yenilikler:

 1. Sitemin yazı karakterini değiştirdim.
 2. Mobil'de yorum vb gibi eklentileri kaldırarak  daha hızlı ulaşılabilen bir sayfa yaptım.
 3. Reklamları tamamen kaldırdım.
 4. Logomda ufak çaplı düzenlemeler ve renk değişiklikleri yaptım.

Benzer Yazılarım

Blogumdaki Tüm Yenilikler
4/ 5
Oleh

2 yorum

 1. Bu değişiklikler umarım blogun için hayırlara vesile olur kardeşim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah abi. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim :)

   Sil


EmoticonEmoticon