11 Haziran 2018 Pazartesi

Yazı Düzenimi Değiştiriyorum

Eski düzenimde haftada 1 yazı paylaşıyordum onu da cumartesi günleri paylaşıyordum artık yeni düzenimde haftada 2 yazıya çıkaracağım ve bunu da Pazartesi ve Cuma günleri paylaşacağım. Gününü değiştirmemin en büyük nedeni Cumartesi gelen yazımı Hürriyet Bumerang'da paylaşsam bile anca pazartesi onaylanması idi. Bu nedenle  yazılarımı hafta içi paylaşacağım. Sıklığını artırmamım nedenleri ise;

  1. Elimde çok fazla yazı birikmesi.
  2. Haftada bir yazının blogumu unutturduğunu düşünmem.
  3. Artan kategorilerim ve yeni bulduğum konular için haftada bir günün yetersiz kalması. 
  4. Yaz tatilinde yazı yazacak bolca zamanımın olması.
  5. Hayata geçirmeyi planladığım yeni kategorim ile çok fazla sayıda yazı gelecek olması :)
Bu düzenin dışında tabii ki mim yazılarım, güncel konularda ki yazılarım bu planı etkilemeden gelmeye devam edecek. Yani haftada iki yazı dışında bu tür süpriz yazılar da olacak. Bunların yanında röportajlarıma da devam edeceğim ve bulabildiğim röportajları da her hafta çarşamba günü yayınlayacağım. Yani her hafta düzenli röportaj bulursam hafta da 2 de değil 3 yazıya kadar çıkmış olacağım :)


Bunların yanında düzeni dışında içeriklerini de değiştirip daha bilgi dolu, daha eğlenceli yazılar da paylaşmayı düşünmeye başladım.

Yazımı Paylaşmak İster Misiniz?

Benzer Yazılarım

Yazı Düzenimi Değiştiriyorum
4/ 5
Oleh

2 yorum

Yorum Yap
avatar
19 Haziran 2018 07:08

Merakla bekliyoruz kardeşim...

Cevapla
avatar
19 Haziran 2018 07:49

Teşşekür ederim abi ilgin için :)

Cevapla

Lütfen yorum yaparken yorumunuzda aktif link bulunmamasına, küfür, hakaret vb içermemesine özen gösteriniz. Aksi halde yorumunuz onaylanmayacaktır.