Blogumu uzun süredir takip edenler bilecektir çok kısa bir süre önce temamı değiştirmiş ve uzun uzun övgüler ile artık uzun bir süre değiştirmeden onu kullanmaya devam edeceğimi yazmıştım. Gerçekten de içime çok sinen bir tema idi o ve değiştirmeyi düşünmüyordum. Fakat dün yeni bir blog açan arkadaşım için tema ararken bu temayı gördüm ve bir anda çok hoşuma gitti. Asla değiştirmek gibi bir düşüncem yoktu ama bir anda fikrimden vazgeçip arkadaşıma olan yardımı da kısa bir süre bırakıp hemen bu temayı kendi bloguma uyguladım :) Ama bu sefer inanıyorum ki bu temam en azından bu yılı çıkaracak uzun bir süre değiştirmeyeceğim :)

6 Yorumlar

 1. Güzel tema. Tema değiştirmek iyi bir şey değil ama beğendiğim bir tema olunca bunu ben de yapıyorum...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seo puanı önceki temaya göre daha iyi bunun abi . Yüklenme hızı biraz daha yavaş ama Google yeni politikaları ile içeriğe önem verdiği için pek de umursamıyor temayı :) Aksi halde benim gibi ayda bir tema değiştiren birinin yok olması gerekiyordu abi. Eskiden çok önem verse de artık içerik kalitesini daha çok öne çıkarıyor.

   Sil
 2. Bence blog teması blogun ve bloggerın kimliği gibi. Sık değiştirmek negatif sonuçlara neden olabilir fakat önemli olan bloggerın ne hissettiğidir. Güle güle kullan yeni temanı. Trafiğin bol olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sık sık bende değiştirmemeye çalışsam da güzel tema görünce dayanamıyorum. Yazılarımda verdiğim tavsiyeye kendim uymuyorum :) Güzel dilekleriniz ve yorumunuz için teşekkür ederim:).

   Sil
 3. Yeni teman hayırlı olsun, başarılar diliyorum.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski