Yorum Yapmak Bedava! ~ Aliytrklkmz

Yorum Yapmak Bedava!

 Daha önce de Bloguma gelmeyen yorumlar üzerine adlı bir yazı yazmıştım. Aslında bu yazı da onun aynısı gibi olacak. O günden bu yana milyonlarca görüntüleme aldım, binlerce insan siteme girdi fakat belli yorumlar dışında bloguma çok az sayıda yorum geliyor. Bu yorumların azlığı;

 1. Hangi konularımı nasıl geliştirmem gerektiği hakkında pek de bir bilgiye ulaşamamış oluyorum.
 2. Hangi yazılarımın daha çok ilgi çektiğini görememiş oluyorum.
 3. Yazılarımın hangi kısmının daha çok ilgi gördüğü, hangi kısımlarının beğenilip, beğenilmediğini görememiş oluyorum.
 4. Kendimi geliştirmek için yorumlardan faydalanamıyorum.
Bu nedenlerden ötürü bloguma yorum gelmesini istiyorum. Üstelik bu yorumları ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz. Sizden sadece olumlu da değil olumsuz yorumlar da bekliyorum. Böylelikle hem kendimi nasıl geliştirebileceğimi görmüş hem de sizin istediğiniz konularda yazma fırsatı elde etmiş olurum. :) Bu nedenle sizden tek isteğim yazılarıma olumlu ya da olumsuz yorumlarda bulunmanız. 
Sonraki
« Prev Post
Önceki
Sonraki »

10 Yorum yapılmış sizde yorum yapmak istermisiniz?
 1. Yorumu dışarıdan kimse yapmıyor nedense sadece blogcular kendi arasında yorumlaşıp duruyor. :)

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. Yani tam olarak aradığımı bulamazsam da hiç yoktan iyidir ya :)

   Sil
 3. Bizde bir youtube videosunda olmayan ne anlamıyorum. Aslında Youtube gibi blogların olduğu bir platform olsa insanlar profil oluşturup kanallara (bloglara) abone olsalar. Ana sayfalarına takip ettikleri ve ilgi alanlarına göre blog gönderileri düşse ne iyi olur. Bir ara böyle siteler aramıştım ama nafile. Güzel bir girişim fikri de olabilir bu arada (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında YouTube'de olup da bizde olmayan tek şey var o da okumaya teşvik etmemiz. Maalesef günümüzde insanlar (ki buna hiç inkar etmeyelim biz de dahiliz aslında) uzun uzun yazılar okumak yerine bir videoyu açıp karşımızdakinin bize anlatması daha kolayımıza geliyor.
   Dediğiniz gibi bir platform olsa, YouTube'deki gibi ödül sistemi olsa Blogger'de hızla gelişirdi büyük ihtimal ile.

   Sil
 4. Aslında yorum gelmeme sorunu içerik içinde tüm bilgileri vermemizden kaynaklı diye düşünüyorum hocam. Adam makaleyi okuyor aradığını buluyor ve gidiyor. Ama aradığını yapamasa bu sefer yazara soru sormak zorunda kalacak diye düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısınız sanırım ama bende alışmışım konuyu en ince ayrıntısına kadar yazmaya :). Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

   Sil
 5. Yorum bloğa kan yapar can verir yorum çok önemli Ali bey

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle haklısınız. Bundan önceki yazılarımda da belirtiğim gibi yorumlardan başka geri dönüşümüz olmuyor yorumlarda gelmezse kendimizi hangi yönde geliştirmeli hangi yönde ilerletmeli bilemiyoruz.

   Sil