Bu haftaki röportajımı da insanadavet.blogspot.com yazarı Furkan YETEK  ile yaptım. Verdiği cevaplardan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum :)
Sorular ve cevaplar;

Blog yazmaya ne zaman başladınız? 

2014 yılının, Ocak aynının 18'inde blog yazmaya başladım.

Blog yazmayı herkese önerir misiniz? 

Öneririm, çünkü insan anlatamadıklarını kağıda döküyor ve kendisinin faydalandığı ya da başkalarıyla paylaşmak istediği dertlerini İnternet ortamında paylaşıyor. Yazan açısından iyi olarak düşünülebilir...

Blog yazarken karşılaştığınız sorunlar nelerdir? 

Sorumluluk hissetmek çok zor aslında... Blogumda yazdığım yazılarda paylaştığım bilgiler çok hassas olduğundan dikkatli yazmam gerek, eğer dikkat etmezsem tepki ile karşılaşabilirim, bu da sorun haline gelebilir.

Çevrenizde başka blog yazan var mı? 

İki tane yakın arkadaşım var, onlar şu an blogger'ı aktif olarak kullanıyor. Gerçi blog da bir yerden sonra takip ettiğiniz kişilerde arkadaşımız, çevremiz oluyor. B yönden de çok harika bir platform oluşuyor.

Yazılarınızı yazarken dikkat ettiklerinizden ve hazırlıklarınızdan kısaca bahseder misiniz? 

Evrensel olmasına dikkat ediyorum ve en çok dikkat ettiğim okuyan kişi: "bu yazı şu tarihe hitaben yazılmış." dememesi için güncelliğini koruyan genel konularda ve o kurallara uyarak yazmaya gayret ediyorum.

Tekrar  cevapları için  Furkan YETEK 'e teşekkür ediyorum. Eğer sizde röportaj göndermek isterseniz buradaki formu doldurarak kolaylıkla cevaplarınızı bana ulaştırabilirsiniz :) 

10 Yorumlar

 1. Bana burada yer verdiğin için teşekkür ederim Dostum :)... Selam ve Dua ile...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cevaplarınız ve bana zaman ayırdığınız için ben teşekkür ederim :)

   Sil
 2. güzel ve sade bir röportaj daha...ben seviyorum kısa ve net olan tanıtım çalışmalarını...tebrikler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşunuza gitmesine çok sevindim :) Yorumunuz için teşekkürler.

   Sil
 3. Kardeşim uzun bir aradan sonra seni burada görmek ne güzel... Seni sıkmak istemem ama yazmaya devam et lütfen Bilim ve Teknik dergisinin çıkmasını beklediğim heyecanlar bekliyorum yazılarını :D Bu arada röportaj için de herkesin adına teşekkür ederim böyle yeni bloglar-siteler tanımak iyi oluyor :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Estağfurullah ne sıkması. Keşke tüm sıkıntılar böyle olsa. Tüm yorumlarınız için sonsuz teşekkür ederim :)

   Sil
 4. İnsana Davet sitesini ben de takip ediyorum. Arkadaşımız son derece yardım sever ve iyi bir insan. Keyifli bir röportaj olmuş. Emeğinize sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmenize çok sevindim yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 5. İnsanadavet uzun zamandır takip ediyorum bende furkan bey ile röportaj gerçekleştirmiştim :) hoş bir röportaj olmuş gerçekleştiren ali bey ve katılan furkan bey başarılar dilerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim :) Sizin de yaptığınız yorumu severek okumuştum.

   Sil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski