Merhaba, Bu konuda sizlere çok beğeneceğiniz ve işinize yaracak bir eklentiden bahsedeceğim.

Facebook'ta birden fazla gruba üyeyseniz ve tek tek paylaşım yapmak zaman zaman sizede yorucu geliyorsa bu eklentinin çok işinize yarayacağından emin olabilirsiniz.

Facebook bildiğiniz üzere toplu bir şekilde işlem yapmamıza maalesef izin vermiyor, Bu duruma bir çözüm bulma adına ufak bir araştırma sonucu Toolkit FB Eklentisi ile karşılaştım, Ve sizlere bu güzel eklentiden bahsetmek istedim. Hemen eklentimizden bahsedelim sizlere...

Facebook Toplu Grup Paylaşımı Nasıl Yapılır ?


Eklentimiz tamamen güvenli , Basit ve sade bir arayüz ile karşımıza çıkıyor, Herhangi bir bilgimizi vermeden veya giriş & Kayıt gibi işlemler ile uğraşmadan direkt olarak chrome tarayıcınıza eklentiyi kurup hemen yapmak istediğiniz işlemi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bizlere sunulan hizmetin sadece gruplarda toplu paylaşım özelliği olarak sınırlı olmayıp, Bir çok güzel özellikler barındırdığını belirelim.

Nedir bu özellikler ?


# Toplu Beğeni : Bu araç, Facebook'taki birden fazla gönderiyi beğenmenize yarıyor.

# Toplu Smiley : Bu araç, birden fazla veya tüm Facebook arkadaşlarınıza çıkartmalar göndermenizi sağlar.

# Toplu Mesaj : Bu araç, birden fazla veya tüm Facebook arkadaşlarına mesaj göndermenizi sağlar.

# Toplu Doğum Günü Mesajı : Bu araç, bugün doğum günü olan tüm Facebook arkadaşlarına doğum günü dileklerini göndermenizi sağlar.

Ve benzeri daha bir çok özellik...

Önemli Hatırlatma!


Paylaşım yaparken paylaşım sürelerini ardı ardına yapıp facebook tarafından spam olarak algılanmanıza sebep olmamanız açısından paylaşımlarınızı belirli bir zaman dilimi aralığında gerçekleştirmeniz önerilir (10Sn - Tavsiye Edilir) Bu süreyi eklenti arayüzünde belirtebiliyorsunuz.

Eklentiyi hemen denemek için buradaki adrese tıklayabilirsiniz. Başka bir yazıda görüşmek dileği ile hoşça kalın...


Misafir Yazar Hakkında;

Ben Baran, Blog yazmayı, Okumayı ve edindiği bilgileri paylaşmayı aynı zamanda yardımlaşmayı seven bir blog yazarıyım.
Aynı zamanda Webetkin.blogspot.com adresinin kurucusu ve yazarım, Blog adresimde herkese fayda sağlayabilecek türden içerikler, Eğlenceli oyun, uygulama, Blogger ve benzeri türden paylaşımlar yapmaktayım.  İyi Bloglamalar...

12 Yorumlar

 1. Yayınladığınız için teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 2. Güzel ama facebook u da çok fazla kızdırmamak gerekiyor, linklere savaş açmış durumda.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bu aralar link banlamak için sebep arıyor.

   Sil
 3. Güzel bir eklentiymiş. Paylaşım içn teşekkürler..

  YanıtlaSil
 4. Bir ara gruplarda toplu paylaşım özelliği vardı Facebook'un kendi bünyesinde sanki. Paylaşım için teşekkürler ancak toplu grup paylaşımının nasıl yapılacağına dair de bir bilgi verilseydi keşke...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumun için teşekkürler abi evet bende öyle bir şey hatırlıyorum.

   Sil
 5. Link kapalı başka link varmı...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazı misafir yazarın yazısı idi eğer kendisi görürse mutlaka yeni link ekleyecektir. Misafir yazarların yazılarına müdahale etmiyorum.

   Sil
  2. Merhaba uzantı maalesef google marketten kaldırılmış, Benim arşivimden tekrardan bulup upload ettim.

   Yüklemek için bu adımları takip edin, Chrome tarayıcısından sağ üst köşede bulunan üç tırnak işaretine tıklayın ardından diğer araçlar > Uzantılar kısmına tıklayıp geliştirici modunu sağ üst köşeden aktif edin ve indirmiş olduğunuz dosyayı uzantılar penceresine yükleyin kurulum gerçekleşecektir. Daha sonra sağ üst köşede bulunan eklentinin simgesine tıklayıp yapmak istediğiniz işlemi seçin. indirmek için buraya tıklayın : https://yadi.sk/d/T3J7uPbeRQKiUA

   Sil
  3. Eski bir sürümünü paylaşmışım kusura bakmayın yeni sürüm : https://yadi.sk/d/6Q3C_hxFC34I8g

   Kullanımına gelecek olursak eski bir konu olduğu için tam hatırlamıyorum açıkçası ancak kullanımı ve anlaşılması zor olmayan bir eklenti olduğu için fazla uğraştırmayacağını düşünüyorum.

   Sil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski