Hakkımda

Merhaba! 

Hakkımda bölümüme hoş geldiniz. Burada benim ve blogum hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.  Bundan önce neler yaptığımı merak ediyorsanız Şimdiye kadar açtığım siteler ve tecrübelerim adlı yazıma da bakmanızı öneririm.
Aklınıza takılan başka soru / sorunlar olursa da İletişim bölümüm üzerinden veya sosyal medya hesaplarımdan bana kolaylıkla iletebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapacağıma emin olabilirsiniz. :)

Ben Kimim?

Ben Ali Yatarkalkmaz. 1999 Yılında Ankara'da doğdum. Hayatımın şimdiye kadarki bölümünde de burada yaşamaya devam ettim. 2009-2010 yılında internet dünyası ile tanıştım. Şu anda Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği okumaktayım. 2010 yılından bu yana forum, haber ve oyun sitesi açma girişimlerim oldu. Fakat en sonunda blog yazarlığında karar kıldım ve blogumu açtım.

Ne Yazıyorum?

Blogumda bir çok konuda yazılar yazıyorum. Bunların başında Linux, Bilgisayarlar, İnternet, Mobil cihazlar, Otomobiller geliyor. Her geçen gün blogumda yazdığım konu sayısını ve içerik sayısını artırmaya, size daha farklı ve faydalı içerikler üretmeye çalışıyorum.

Neden Yazıyorum?

Yazmaya başlamamda ki tek amaç bir şeyler öğrenmek ve öğrendiklerimi paylaşmaktı. Daha sonra öğrenmek ve öğretmek bana büyük bir keyif vermeye başladı. Bende bu yüzden hızla yazmaya devam ettim. Başlangıçta ki amacım hiç değişmedi. Hala yeni şeyler öğrenmekten ve bu öğrendiklerimi paylaşmaktan mutluluk duyduğum için yazmaya devam ediyorum.