Hakkımda - Aliytrklkmz

Hakkımda

Merhaba!


Ben Ali Yatarkalkmaz. 1999 Yılında Ankara'da doğdum. Hayatımın şimdiye kadarki bölümünde de burada yaşamaya devam ettim. 2009-2010 yılında internet dünyası ile tanıştım. Şu anda  Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği okumaktayım. 2010 yılından bu yana forum, haber ve oyun sitesi açma girişimlerim oldu. Fakat en sonunda blog yazarlığında karar kıldım ve blogumu açtım. ( Bu zamana kadar açtığım siteler ve bu konudaki deneyimleri okumak isterseniz Bu yazıma göz gezdirebilirsiniz.)Ne Yazıyorum?


Blogumda bir çok konuda yazılar yazıyorum. Bunların başında Linux, Bilgisayarlar, İnternet, Mobil cihazlar, Otomobiller geliyor. Her geçen gün blogumda yazdığım konu sayısını ve içerik sayısını artırmaya, size daha farklı ve faydalı içerikler üretmeye çalışıyorum.Neden Yazıyorum?
Yazmaya başlamamda ki tek amaç bir şeyler öğrenmek ve öğrendiklerimi paylaşmaktı. Daha sonra öğrenmek ve öğretmek bana büyük bir keyif vermeye başladı. Bende bu yüzden hızla yazmaya devam ettim. Başlangıçta ki amacım hiç değişmedi. Hala yeni şeyler öğrenmekten  ve bu öğrendiklerimi paylaşmaktan mutluluk duyduğum için yazmaya devam ediyorum. 


Blogumun Önemli Adımları: