Misafir Yazarlık

Blog yazarlarının kendi kullanıcıları dışında büyük bir kullanıcı kesimine ulaşması ve bloglar arası iletişim artırmak için blogumda misafir yazarlık uygulamasına başladım. Bu bağlamda teknoloji, otomobiller, internet, telefonlar, Linux ve Seo konularında yazılar almaya başlayacağım. Sizde bu konularda yazıyorsanız ve misafir yazar olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup göndermeniz yeterli olacak :)

Misafir Yazarlık Uygulamasındaki amacım Ne?


  1. Blog yazarları ile olan iletişimimi artırmayı sağlamak. 
  2. Özellikle yen başlayan blog yazarlarına veya farklı kitlelere ulaşmak isteyen blog yazarlarına yeni bir kapı açmak.
  3. Kendi blogunda farklı türlerde yazsa da bu türde de yazı üretmek isteyen blog yazarlarına bir imkan sunmak.
  4. Blog yazarlarının farklı türde yazı okuyan okuyuculara da ulaşmalarını sağlamak.

Yazıda Neler olmalı? Yazı Nasıl Olmalı?

  1. Yazdığınız yazılar mutlaka size ait olmalı ve özgün olmalı. Seo kuralları ve etik ilkeler gereği farklı yerlerde paylaşılmış yazılar kabul etmiyorum.
  2. Yazıda 3'den fazla link bulunmamalı.
  3. Yazar hakkında kısmı için 2-3 cümlelik kendinizden ve sitenizden bahsettiğiniz bir kısım bulunmalı. Böylelikle okuyuculara ulaşmanız daha kolay olacaktır..
  4. Eğer yazınızda kullanacağınız resim belli ise bana linkini yollayabilirsiniz. Eğer siz resim yollamazsanız yazınıza uygun bir resim kendim ekleyeceğim.
  5. Daha fazla sorunuz için İletişim sayfam üzerinden bana ulaşabilirsiniz :)

Formu görüntüleyemiyorsanız https://forms.gle/Jxeo1hXtm8xwjd3z5 adresinden forma ulaşabilir veya İletişim sayfamdan bana ulaşabilirsiniz.